Szablony WordPress – maj 2015 r.

Mówią, że nie warto iść za tłumem, że warto iść własną drogą. No dobra, ale jeśli poniższe skórki WordPress ludzie wybrali, bo są świetne, to przecież nie warto z nich rezygnować, prawda?

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki!

X WordPress Theme

Jeden z najpopularniejszych szablonów. Ale nie ma co się bać, bo ma tyle możliwości, że każdy może mieć tę samą skórkę, ale inaczej wyglądającego bloga. Pod tajemniczą nazwę kryje się niezły kombajn.

Zobacz>>> 

The7 — Responsive Multi-Purpose WordPress Theme

Ładnie, nowocześnie, responsywność. Może być sklep, albo właściwie jakakolwiek inna strona. W pakiecie tyle wtyczek i widżetów, że może nie starczyć czasu na ich wdrożenie 🙂

Zobacz>>>

Jupiter – Multi-Purpose Responsive Theme

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Twórcy piszą, że szablon ma mnóstwo możliwości, ale że dzięki prostemu panelowi admina nie będzie problemów z jego obsługą. I coś w tym jest. Może nie dla dzieci, ale każdy użytkownik WordPressa sobie poradzi!

 Zobacz>>>

Flat Responsive WooCommerce Theme
Lekki szablon, nie zajmuje dużo miejsca hostingowego. Ale oczywiście w pełni funkcjonalny i z wieloma możliwościami adaptacji do własnych wyobrażeń jak powinna wyglądać strona, blog, sklep, albo połączenie wszystkiego w jednym.

Zobacz>>>

Brooklyn – Creative One Page Multi-Purpose Theme

Ładny, kurde! Dla osób zawodowo kreatywnych, dla ambitnych blogerów. Świetny do pokazywani fotografii, swoich dokonań artystycznych, muzycznych. Albo dla różnych organizacji.

Zobacz>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

6 odpowiedzi na “Szablony WordPress – maj 2015 r.”

  1. Czesc. Swietny blog, naprawdę 🙂 Musze Ci szczerze przyznac, ze posiadasz naprawdę wielki talent, nie ograniczaj się, pisz jeszcze więcej, a co najwazniejsze nie patrz się na innych i na ich zdanie, no i pisz o tym co Ci lezy na sercu. Robisz to dobrze, a szczerosc jest jednym z najwazniejszych aspektow pisania 🙂

    • Dziękuję! To brzmi tak, jakbym zapłacił za ten komentarz… Ale ogłaszam wszem i wobec, że nie zapłaciłem 🙂 Pozdrawiam!

  2. Ja sam używam motywu twenty twelve i jestem z niego zadowolony niesamowicie. Testowałem kilka innych, ale ten odpowiada mi najbardziej.

    • Właśnie! trzeba testować, żeby przekonać się co do szablonów (i wtyczek np. też). Z czasem warto spojrzeć czy nie zmienić szablonu, bo pojawiają się cały czas lepsze i nowocześniejsze.

  3. JA tam ciagle muszę coś nowego przetestować, bo tak szybko się to wszystko zmnienia, że aby dobrze było i żebym była zadowolona to muszę być na bieżąco. Wolałabym, żeby to ktoś za mnie robiła, ale nie ma lekko trzeba mi samej działać;o)Dzięki za fajnie napisany artykuł.

    • To prawda, że wszystko się szybko zmienia. Ważne jednak, żeby nie poprzestać na testowaniu 😉

Leave a Reply

%d bloggers like this: