Szablony WordPress – maj 2016 r. część II

Z uwagi na duże zainteresowanie przedstawianymi skórkami dla stron opartych na Wordspressie, postanowiłem zamieścić drugi w tym miesiącu wybór, oparty na rekomendacjach cenionego przez Was portalu Template Monster.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Demo zobaczysz działanie każdej skórki!

Motyw dla portalu informacyjnego

Za pomocą podanego motywu można stworzyć w pełni funkcjonalny blog, magazyn internetowy oraz jakikolwiek inny zasób informacyjny. Motyw jest zbudowany w oparciu o Bootstrap, dzięki czemu będzie się poprawnie wyświetlać w popularnych wyszukiwarkach internetowych. Oprócz tego w nim jest używany WordPress Customizer, co pozwala szybko i wygodnie zmieniać wygląd strony www.

Motyw jest poprawny pod kątem SEO, dzięki temu strona będzie uzyskiwała dobre pozycje w wynikach wyszukiwania.

ZOBACZ>>>

Motyw dla agencji modelek

Motyw został stworzony dla strony agencji modelek, blogu poświęconego kosmetykom, wideo blogu na temat urody oraz tym podobnym. Autor wykorzystuje bloki w jasnych neonowych kolorach, dzięki czemu projekt strony jest bardzo stylowy i nowoczesny. Wielki suwak i kolorowe obrazki pozwalają zwrócić uwagę użytkowników na odpowiednie miejsce na stronę z ważną informacją.

Motyw zawiera szereg gotowych elementów do tworzenia profesjonalnej strony, w tym kalendarz, formularz subskrypcji newslettera, formularz wyszukiwania i social media. Oprócz tego on jest responsywny i przyjazny dla SEO.

ZOBACZ>>>

Motyw dla magazynu finansowego, biznesowego

Weekly Journal jest estetycznym i dynamiczna motywem dla magazynu finansowego zasilanego przez WordPress. Czysty i dobrze wyważony układ templatki pozwala umieszczać na stronie dużo różnej treści, przy tym ona będzie wyglądać harmonijnie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Motyw jest oczywiście responsywny i stworzony zgodnie ze wszystkimi rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

 ZOBACZ>>>

Motyw dla pisarza, dziennikarza

Przestawiony motyw będzie idealnie pasował do stworzenia blogów oraz portfolio internetowych. Projekt strony wygląda świeżo i młodzieżowo, nie zawiera nadmiernych elementów graficznych.

Motyw jest responsywny dlatego, będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych. Oprócz tego templatka stworzona jest zgodnie ze standardów W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

ZOBACZ>>>

Motyw dla strony na temat gotowania

Planujecie stworzyć stronę poświęconą daniom wegetariańskim? W pełni elastyczny i kompatybilny z różnymi przeglądarkami motyw Vegetaxia będzie idealne pasował do tego tematu. 

Ten motyw jest oparty o Bootstrap, dlatego będzie wyglądać świetnie podczas przeglądania na popularnych wyszukiwarkach internetowych. Dzięki użyciu WordPress Customizer dopasowanie skórki do własnych potrzeb to przyjemność.

Przedstawiony motyw zawiera dużo rożnych opcji, pozwalających w szybki sposób stworzyć funkcjonalny blog i w prosty sposób nim zarządzać.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

 

Skomentuj!

Jedna odpowiedź do “Szablony WordPress – maj 2016 r. część II”

Leave a Reply

%d bloggers like this: