Szablony WordPress – październik 2014 r.

Szablony WordPress to nie tylko kwestia estetyki, wyglądu bloga, ale na przykład również bezpieczeństwa bloga czy zadowolenia użytkownika.

Teraz więc propozycje szablonów, które mi wpadły w oko.

DIAMOND – Photography WordPress Theme

DIAMOND - Photography WordPress Theme

Ładny szablon dla strony ze zdjęciami. Fotografowie będą usatysfakcjonowani – dużo zdjęć i mało słów. Można dostosować do własnych potrzeb, aby jak najlepiej przedstawić swoje portfolio.

Szablon>>> 

 

Readme – A Readable WordPress Theme

 Readme - A Readable WordPress Theme

Minimalizm zawsze dobrze widziany! Jeśli chcesz się skupić na swoim blogu na tekście i mieć responsywny szablon to ten jest idealny do takich celów. Czytelnicy na pewno się na Twojej stronie nie zgubią, bo jest przejrzysty i funkcjonalny.

Szablon>>> 

 

HappyChild – Kindergarten WordPress Theme

HappyChild - Kindergarten WordPress Theme

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Prowadzisz bloga o dzieciach? Parenting to Twoje drugie imię? Obejrzyj ten szablon – wysoko oceniany przez użytkowników. A jak proponujesz usługi dla rodziców i dzieci – musisz go mieć. Przyjemny dla oka, zadbano o grafikę.

Szablon>>> 

Game Addict – Clan War Gaming Theme

Game Addict - Clan War Gaming Theme

A to ciekawostka. Nie znam się na grach, tworzeniu wokół nich społeczności. Ale szablon wygląda interesującą, więc fachowcy w tym temacie będą zadowoleni: ma różne możliwości tworzenia tego, co tam graczom potrzebne. Powtarzam  – nie znam się na tym za cholerę, ale szablon jest wysoko oceniany.

Szablon>>> 

 

BeautyBlog | Fashion, Beauty & Health Magazine

 BeautyBlog Fashion, Beauty  Health Magazine

Szablon dla szafiarki. Skórka dla piszących o modzie, urodzie i zdrowiu. Ładnie wygląda, ma duże możliwości zmiany wyglądu (łatwo się to robi). Można również zamienić go w sklep ze swoimi produktami.

Szablon>>> 

 

Więcej szablonów>>> 

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Szablony WordPress – październik 2014 r.”

  1. Przemku, już troszkę działam w Programach Partnerskich od Ciebie. Czytam, to co piszesz i udoskonalam.Narazie bez efektu ,ale wiem ,że nie od razu Kraków zbudowano. Dziękuję ,Pozdrawiam.

Leave a Reply

%d bloggers like this: