Szablony WordPress – październik 2015 r.

Październik to początek roku akademickiego. Dlatego też dzisiejsze propozycje skórek WordPress związane są tematycznie z nauką, edukacją. Oczywiście to szeroki temat, więc można je wykorzystać do stworzenia stron dla różnych celów.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki!

Polytechnic | Powerful Education, Courses & Events

Ładna, responsywna skórka, która posłuży i przedszkolu i większej szkole, a nawet szkole wyższej. Głowa boli od możliwości 🙂 

Zobacz skórkę>>>

Baby Kids – Education Primary School For Children

A jeśli prowadzisz żłobek, przedszkole lub szkołę podstawową, to masz tu dedykowaną pod to skórkę. Nawet dziecko szybko nauczy się z niej korzystać… A dodatkowo możesz też sprzedawać rodzicom coś tam coś tam i dodatkowo zarabiać.

Zobacz skórkę>>>

 

Driving School: WordPress Theme for Small Business

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

A może szkoła jazdy? Proszę bardzo! Szablon posiada swoje inne odmiany i można go zastosować przy prowadzeniu różnych biznesów. Nie nauczysz jeździć przez internet, ale możesz mieć więcej klientów dzięki dobrej stronie.

Zobacz skórkę>>>

Edubase Course, Learning, Event WordPress Theme

A może chcesz uczyć przez internet? To oczywiści też jest możliwe. Nie dość, że ta skórka ma pełno możliwości edycyjnych, to jeszcze posiada różne swoje wersje.  Estetycznie, przejrzyście, prosto, więc kursanci, uczniowie, studenci będą zadowoleni.

Zobacz skórkę>>>

Universo – Powerful Education, Courses & Events

I na koniec uniwersalna skórka. Elegancka, do różnych edukacyjnych zastosowań. Jak nie masz ochoty wybierać spośród wielu, to zainstaluj po prostu tę.

Zobacz skórkę>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: