Szablony WordPress – sierpień 2015 r.

Szablony WordPress nie muszą być jakieś bardzo skomplikowane, a tym samym drogie. Dzisiaj wybór spośród niedrogich skórek, ale wartych uwagi ze względy na funkcjonalność, przejrzystość i estetykę.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w baner Live Preview zobaczysz demo każdej skórki! Czyli jak szablon wygląda w praktyce.

wordpressia

Zabawna po polsku czytana nazwa, a w środku to, czego potrzebujesz, żeby mieć stronę WordPress i żadnych wodotrysków obciążających serwer.

Zobacz szablon>>>

BRAVE – A dark, clean, fully responsive WP theme

Ciemno wszędzie, co to będzie? Responsywny szablon na tablety i smartfony, żeby Twoi czytelnicy mieli Twoją stronę zawsze pod ręką.

Zobacz szablon>>>

Health Point

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Strona lądowania, zapisu, wizytówka, obojętnie jak nazwana, ma służyć jednemu: znalezieniu strony przez klienta, również na urządzeniach przenośnych, i zainteresowanie go Twoją ofertą. I wbrew nazwie nie musi służyć tylko dla firm zajmujących się zdrowiem.

Zobacz szablon>>>

Folio!dea

Kolejna prosta, ale ładna i funkcjonalna skórka. I dlatego też niedroga.

Zobacz szablon>>>

Bonjour – Cafe & Restaurant WordPress Theme

Dziń dybry, oto knajpa Rene 🙂 Estetyczna strona dla restauracji, barów, pubów i innych tego typu przybytków. Możesz  dać poznać klientom menu, a także złożyć im zamówienie albo rezerwację stolika.

Zobacz szablon>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

5 odpowiedzi na “Szablony WordPress – sierpień 2015 r.”

    • Wszystko zależy od gustu i… grubości portfela 🙂 Staram się przedstawiać skórki o różnej cenie.

Leave a Reply

%d bloggers like this: