Szablony WordPress – sierpień 2016 r.

wordpressWakacje w pełni. Przeglądając oferty biur turystycznych stwierdzam, że niektórym przydałyby się nowe strony 🙂 A po wakacjach przewiduję wysyp blogów podróżniczych. Taki więc dzisiaj temat: podróże.

Uwaga: Nie zamieszczam grafik, bo klikając w ZOBACZ a następnie w przycisk Live Preview zobaczysz działanie każdej skórki!

Trendy Travel – Tour, Travel & Travel Agency Theme

Taki szablon przyda się i amatorska zajmującym się podróżami, jak i zawodowcom. Ładny, multifunkcjonalny, może wyglądać jak duży portakl.

ZOBACZ>>>

Love Travel – Creative Travel Agency WordPress

Ciekawa nazwa… Ale chyba nie służy do “tych” wyjazdów.. 😉 Ładny. I ma 100 komponentów, dzięki którym zmienisz szablon, jak tylko będziesz chcieć.

ZOBACZ>>>

Nixe | Hotel, Club, Travel, SPA and Holiday WordPress Theme

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Jeśli oferujesz usługi typu hotel, SPA I tym podobne, to ta skórka jest dla Ciebie. Cechy charakterystyczne: prostota i elegancja. W tym szablonie nawet domek na drzewie będzie wygląda na luksusowy 🙂

ZOBACZ>>>

Wild – Personal/Travel Blog WordPress Theme

Walczysz z niedźwiedziami i chytrymi góralami? Pokaż to na blogu. To jest odpowiedni szablon. Oprócz wielu funkcji możesz też dołączyć mapę. Na przykład z ulubionymi knajpami!

ZOBACZ>>>

Cook Traveler – Responsive Blog WordPress Theme

Gotujący podróżnicy wciąż są popularni, więc załóż bloga i pokaż jak jesz robale. I zarabiaj na tym. Tu możesz wybrać wiele stylów, a każdy ma ciekawy design.

ZOBACZ>>>

Więcej szablonów>>>

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Szablony WordPress – sierpień 2016 r.”

Leave a Reply

%d bloggers like this: