Szablony WordPress – styczeń 2015 r.

Avada | Responsive Multi-Purpose Theme

 

Chcesz zbudować unikalną stronę za pomocą WordPressa? Ta skórka to dobre rozwiązanie. Mnogość opcji, za pomocą których łatwo zmienisz wygląd strony zarówno jeśli chodzi o kolory, jak i szerokość i wszystko inne. Wielofunkcyjność tego szablonu spodobała się już wielu ludziom.

Zobacz>>> 

MixStore – MultiShop WooCommerce Theme

 

Chcesz sprzedawać, ale przy okazji chcesz też, żeby Twój sklep nie wyglądał jak wszystkie inne. Skorzystaj z tego szablonu i zrób sobie własny sklep wyróżniający się oryginalnością. Niech klienci wiedzą, że lubisz ładne rzeczy J

Zobacz>>> 

Hobby: Personal Blog WordPress Theme

 

Hobbyści będą zadowoleni. Niezależnie od tego czym się interesujesz, dzięki tej skórce przedstawisz swoje hobby całemu światu J Dobrze wygląda na różnych urządzeniach, łanie widać na nim zdjęcia, panel administracyjny jest rozbudowany, ale przyjazny dla użytkownika.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 Zobacz>>> 

Politicize – Political Responsive WordPress Theme

 

Coś dla polityków i partii politycznych. Responsywny, łatwo można dostosować do gustów grupy docelowej, informować o wydarzeniach, a nawet zbierać pieniądze. Jak ktoś chce nowocześnie i tanio zaprezentować się wyborcom, to skorzysta z takich rozwiązań.

Zobacz>>> 

Rockon Responsive WordPress Theme

 

Imprezy, muzyka, taniec, dyskoteki, nocne życie… Jeśli to jest dla Ciebie naturalne środowisko, to ten szablon też jest dla Ciebie. Także jeśli masz zespół i chcesz, żeby usłyszał go świat. Oczywiście to też dobry sposób na pokazanie swojej twórczości, nie tylko muzycznej.

Zobacz>>>

Więcej szablonów>>> 

Leave a Reply

%d bloggers like this: