Wakacje i urlop kiedy zechcę

Po raz pierwszy w swoim dorosłym życiu urządzam sobie urlopy i wakacje kiedy ja o ty zadecyduję a nie kiedy pozwoli mi na to szef. W związku z tym nareszcie mogłem na przykład pojechać na festiwal Opener. Wcześniej daty urlopów na to nie pozwalały.

Teraz mogę zrobić sobie przerwę w pracy kiedy ja chcę i uważam za stosowne. Na wyjazd biorę tablet i w ten sposób, jeśli zachodzi konieczność, mogę pracować. Albo w ogóle przez ileś dni nic nie robię.

Nie każdy ma taki komfort prowadząc własną firmę, na przykład prowadząc sklep, trzeba zatrudnić ludzi, żeby pojechać na urlop. Albo posiadając firmę usługową, gdy gonią terminy, również bez pracowników nie da się wyjechać na wakacje kiedy się chce.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

W biznesie internetowym można zlecić cześć pracy, bez konieczności zatrudniania ludzi na stałe. Tym bardziej, jeśli działa się tylko w programach partnerskich.

A rozumiem, że skoro jesteś na tej stronie, to tak właśnie chcesz zarabiać: działając w programach partnerskich przez internet. I kiedyś, nie twierdzę, że od razu, możesz mieć urlop kiedy tylko zechcesz.

Rozejrzyj się po mojej stronie, masz tu 2-3 propozycje, z których możesz skorzystać. I jeśli będziesz osobą wytrwałą, to może w przyszłym roku my i nasze rodziny wspólnie pojedziemy na Openera?

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Wakacje i urlop kiedy zechcę”

Leave a Reply

%d bloggers like this: