WebePartners – sieć afiliacyjna, czyli wiele programów partnerskich w jednym

WebePartners to wiele programów partnerskich w jednym, czyli tak zwana sieć afiliacyjna. O sieciach pisałem tutaj 

Gdy potrzebujesz programów partnerskich z wieloma produktami, chcesz mieć duży wybór, ale nie masz ochoty zapisywać się do wielu programów z osobna, taka sieć jak WebePartners jest dla Ciebie. Korzystam z niej na przykład na tej mojej stronie: kody rabatowe 

W chwili obecnej w sieci jest prawie 400 programów, co oznacza właściwie nieograniczony wybór. Lista programów cały czas rośnie. Nie ma więc sensu, abym ją tu zamieszczał – zobacz>>> 

Na pewno znajdziesz to, na czym chcesz zarabiać, bo to jest już w sumie ponad milion produktów! Są to bardzo różne kategorie, więc nie jest ważne jakie produkty chcesz promować czy na jakie tematy poruszasz na stronie – wszystko znajdziesz w tym programie.

Wydawcą może zostać praktycznie każdy kto posiada stronę www lub bloga, lub tylko listę mailingową lub konto na portalu społecznościowym. Oczywiście można mieć to wszystko naraz 🙂

Link do rejestracji>>> 

Pod tym ładnym rozwijalnym menu w panelu partnera kryje się wiele możliwości:

statystyki zarobków i wypłat

lista programów partnerskich

rozbudowane statystyki

narzędzia do promocji: Pliki xml / data feeds, Widżety, Link Partnerski, Kreacje reklamowe, Kody rabatowe, Okazje dnia, WebeSklep, API WebePartners, Kampanie reklamowe, Katalog produktów.

suport, czyli pomoc w razie czego

mój profil, czyli wszystkie niezbędne dane – potrzebne do wypłat prowizji 

Narzędzia do promocji tworzysz jednym kliknięciem – wybierasz odpowiednie i masz gotowe. Wszystko jest intuicyjne i zautomatyzowane.

Lubię WebePartners za przejrzyste warunku współpracy, za prosty i przejrzysty panel partnera, co jest dużym ułatwieniem w pracy, szczególnie, gdy trzeba umieścić kilkanaście, kilkadziesiąt linków partnerskich dziennie. Bardzo fajnie działa newsletter tej sieci, dzięki temu szybko dowiaduję się o wszelkich nowościach i zmianach bez logowania się do panelu.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 

Gdy posiadasz sklep internetowy

Formy współpracy

CPS – Cost Per Sale

Prowadzenie programu afiliacyjnego w modelu CPS (prowizja od sprzedaży) zapewnia korzystny zwrot z inwestycji i zgóry określone koszty kampanii marketingowej, ponieważ wydawcy otrzymują prowizje tylko wtedy, gdy dochodzi do sprzedaży.

CPL – Cost Per Lead

W modelu CPL Wydawca wynagradzany za dostarczanie nowych użytkowników, rejestrację, wypełnione formularze na stronach Reklamodawców, a także inne, wcześniej ustalone akcje.

Zobacz>>> 

Wszyscy posiadacze sklepów internetowych mogą współpracować jako reklamodawcy. Dołączasz do sieci i zaczynasz współpracę od razu z wieloma partnerami, którzy posiadają: wyszukiwarki produktów, porównywarki cenowe, blogerzy, serwisy społecznościowe oraz zakupowe, webmasterzy, specjaliści SEO, właściciele baz mailngowych, serwisy opiniotwórcze itp.

Masz szczegółowe statystyki ruchu i sprzedaży, intuicyjny panel, analizy swoich kampanii. Reklamodawca ponosi koszty tylko wtedy, gdy sam zarabia. Masz dostęp do wszystkich oferowanych kanałów promocyjnych oraz do technologii targetingu i retargetingu. Możesz używać różnych narzędzi do promocji i reklamy swojego sklepu:

Pliki xml / data feeds

Widżety

Link Partnerski

Kreacje reklamowe

Kody rabatowe

Okazje dnia

e-mail remarketing

Retargeting

Zastanawiam się czy nie dołączyć do WebePartners jako reklamodawca z moim sklepem internetowym. Dam znać, jeśli to nastąpi!

 A teraz zobacz całe WebePartners>>> 

 

2 Comments

  1. Franek

    Ja się chyba zdecyduje na program od mBanku, podoba mi się ta oferta.

Leave a Reply

%d bloggers like this: