Widget porównywarki cenowej sieci Convertiser

Pisałem już czym są sieci afiliacyjne. Pisałem już również o sieci Convertiser

Ten wpis jednak chciałbym poświęcić jednemu z narzędzi dostępnych w tej sieci, czyli widgetowi porównywarki cenowej.

Sieci afiliacyjne oferują nie tylko podstawowe narzędzie, jakim są linki partnerskie, ale cały czas poszerzają swoje listy narzędzi, które partnerzy mogą wykorzystywać do promowania firm, sklepów, usług współpracujących z nimi.

W Convertiser można pobrać sobie widget porównywarki cenowej i wstawić go na swoją stronę czy to jako uzupełnienie do artykułu, czy po prostu jako reklamę. Robi się to bardzo prosto, obsługa jest intuicyjna, a oprócz tego panel jest bardzo dobrze opisany, więc nikt nie będzie miał z tym kłopotów.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Wkleja się nazwę produktu, dostosowujesz wygląd i wielkość widgetu do swojej strony. Można sobie dobrać kolory, czy mają być widoczne zdjęcia i loga. Wszystko razem jest bardzo estetyczne. Pobierasz kod i wklejasz na swoją stronę.

Okazało się też, że choć sprawdziłem inne sieci afiliacyjne, to w Convertiser jest prawdopodobnie najwięcej produktów, które pokazują się w zestawieniu cenowym. Co jest ważne, bo dajesz wtedy swoim czytelnikom większy wybór, a tym samym większe zadowolenie z takiej reklamy i Twojej strony.

W Convertiser masz do dyspozycji również inne narzędzia: linki partnerskie, widget kontekstowy, rekomendacje produktowe, kupony i promocje.

Skomentuj!

5 odpowiedzi na “Widget porównywarki cenowej sieci Convertiser”

  1. Myślisz, że Convertiser w przyszłości wyprze popularne porównywarki cenowe, czy raczej będzie dobrym uzupełnieniem?

    • Będą koegzystowały 🙂 Narzędzia z punktu widzenia klienta mogą się niewiele różnić, ale z punktu widzenia partnera trzeba brać pod uwagę: jak narzędzie sprawdza się na stronie, jego skuteczność na konkretnej stronie, a także np. wysokość prowizji w różnych firmach, czas działania cookies.

  2. The other day, while I was at work, my cousin tole my iphone and tested to see if it can survvive a twenty five foot drop, just so she can be a youtube sensation.
    My apple ipad is now destroyed aand she has 83 views. I know this is entirely off
    topic but I had to share it with someone!

    • Porównanie cen – tak. Ale wydaje się, że jest atrakcyjniejsze wizualnie i dobór produktów jest łatwiejszy.

Leave a Reply

%d bloggers like this: