Wtyczka WordPress Facebook

Jak wiele jest wtyczek łączących WordPress i Facebook przekonuje się, każdy kto szuka jakiejś do zainstalowania na swojej stronie czy blogu.

Jest też wtyczka, która przy wchodzeniu na stronę pokazuje wyskakujące okienka zachęcające do polubienia Twojej strony na Facebooku.

Jest to Facebook Page Promoter Lightbox>>>

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Wtyczka będzie widoczna w ustawieniach strony jak Arevico Settings.Możesz wybrać na jakich stronach okienko ma się pokazywać: strony z wpisami, strona główna, archiwum; ile razy dziennie, z jakim opóźnieniem. Wtyczkę możesz oczywiście w każdej chwili wyłączyć.  Do skonfigurowania potrzeby jest ID fanpage`a, ale w jej ustawieniach jest mały znak zapytania. Gdy na niego klikniesz, przeniesię Cię na stronę, gdzie wystarczy wkleić adres strony facebookowej, aby wygenerować Facebook Fanpage ID.

Po zainstalowaniu po załadowaniu się Twojej strony pokaże się popup z Twoim fanpagem. Jeśli używasz innej wtyczki pop up, na przykład z zapisem na listę mailingową, to mogą się te dwie „gryźć” i nie działać poprawnie. Po prostu przetestuj czy wszystko jest w porządku i przemyśl czy dwa wyskakujące okienko naraz nie zirytują użytkowników Twojej strony.

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: