Wtyczki WordPress – social media

Niedawno musiałem zmienić wtyczkę społecznościową na swoich stronach. Zauważyłem bowiem, że dotychczasowa nie na wszystkich działa. Po prostu przestała działać poprawnie. Trzeba było poszukać innej.

Okazuje się więc, że od czasu do czasu warto zajrzeć na własne blogi i zobaczyć czy wszystko działa 🙂

Jaka jest najlepsza wtyczka wordpress do social media? Nie wiem, ja wybrałem taką, jaką widzisz przy tym wpisie (pierwsza na liście). Ty wybierz taką, żeby działała, dobrze komponowała się na Twoim blogu i była funkcjonalna dla odwiedzających Twoją stronę. Po prostu przetestuj te z polecanych niżej przeze mnie.

To lista wtyczek społecznościowych wordpress do social media – taka mała pomoc w wyborze:

Digg Digg

Floating Social Media Icon

GetSocial

OSD Social Media Sharing

Slick Social Buttons Share

Shareaholic

Simple Social Icons

Sociable

Social Media Buttons & Widgets

Social Media Widget

Social Share

Social Sharing Toolkit

Social Slider

ShareThis: Share Buttons and Social Analytics

Ultimate Social Media and Share Icons

Wszystkie te wtyczki są darmowe i dostępne w repozytorium wtyczek WordPressa. Tam też, po wpisaniu hasła „social media” znajdziesz wiele innych.

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Wtyczki WordPress – social media”

  1. Według mnie przydałby się jakiś opis do każdej z tych wtyczek. W obecnej formie to po prostu zbiór nazw wtyczek społecznościowych. Oczywiście pewnie się komuś przyda, jednak musi sam sprawdzić je wszystkie.
    Osobiście wolałbym mieć mniej wtyczek, powiedzmy 3-4, natomiast żeby były opisane. Wygląd, jakość działania, łatwość obsługi.

    • Pewnie zrobię to w innych wpisach. Jest jednak jeden problem jednak polega na tym, że na różnych skórkach działanie różnych wtyczek jest… albo go nie ma 🙂 Tak było u mnie. W związku z tym każdy i tak musi sobie dosłownie każdą wtyczkę przetestować na swoich stronach.

Leave a Reply

%d bloggers like this: