You are currently viewing Wyzwanie na 24 lipca

Wyzwanie na 24 lipca

Wyzwanie na 24 lipca

Być może znasz takie osoby, które zawsze i za wszelką ceną chcą i próbują udowodnić, że mają rację. Niezależnie od tematu rozmowy, od miejsca, czas u i okoliczności, zrobią wszystko, żeby pokazać innymi, że się mylą, a tylko oni mają rację.

A co, jeśli Ty jesteś taką osobą? Poczucie, że zawsze ma się rację, musi być dość dziwne. Przeświadczenie o tym musi już trochę przerażać. Postaw się dzisiaj na miejscu swoich bliskich, przyjaciół, znajomych, współpracowników i zastanów się czy nie masz takich właśnie tendencji? Spróbuj panować nad nimi, bo utrudniają Twoje relacje z ludźmi i porozumiewanie się z nimi. W razie potrzeby poproś kogoś zaufanego, żeby dyskretnie dawał Ci znać, gdy będziesz zaczynać udowodnianie, że jesteś najmądrzejszą osobą na świecie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 

Inspirujący cytat

Małe szanse są często początkiem wielkich przedsięwzięć. Demostenes

 

Inspirujący kalendarz świąt

Święto Policji

Dzień Pszczółki Mai

Międzynarodowy dzień wirtualnej miłości

Światowy Dzień Tequili

Skorzystaj z wyszukiwarki – wpisz dzisiejszą datę, w formacie np. 1 stycznia:

Ten post ma jeden komentarz

  1. #roma

    Mam takie poczucie…..czasem. Nie lubię zbyt długich wywodów na jakiś jeden temat, a niestety, z tym często się spotykam ,nawet wsród najbliższych. robię wtedy przerywnik na inny temat. Nie podoba się to innym, no cóż, lubię konkretne wypowiedzi, co nie oznacza ,że uważam się za mądrzejszą od innych, absolutnie nie.

Leave a Reply