You are currently viewing Wyzwanie na 4 sierpnia

Wyzwanie na 4 sierpnia

Wyzwanie na 4 sierpnia

XXI wiek nie przyniósł żadnej poprawy w tym zakresie. Ludzie nadal, pomimo rozwoju nauki, są zabobonni, wierzą w przesądy i wszelkiego rodzaju dziwne pomysły typu horoskop. Racjonalnie myślący ludzie, ludzie wierzący, sceptycznie nastawienia do wszystkiego a  i tak są wstanie uwierzyć w różnego rodzaju gusła. Psychologia oczywiście potrafi to wytłumaczyć, ale przecież nie można się cały czas czymś usprawiedliwiać.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Czy Ty również jesteś osobą zabobonną i wierzysz w ludzkie wymysły, których głównymi celami jest manipulowanie ludźmi i wyciąganie od nich pieniędzy? Czy nie szkoda Ci czasu, energii i zdrowia na zajmowanie się i przejmowanie na przykład horoskopami? Nie wszyscy są w stanie traktować przesądy jak zabawę, więc lepiej w ogóle nie zaczynać. Od dzisiaj nie zajmuj się tego typu dyrdymałami, a spróbuj również uczulać na to swoich bliskich.

 

Inspirujący cytat

Musisz spróbować stworzyć szczęście wewnątrz siebie. Jeśli nie jesteś szczęśliwy w jakimś miejscu, istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie będziesz szczęśliwy w żadnym miejscu. Ernie Banks

Skorzystaj z wyszukiwarki – wpisz dzisiejszą datę, w formacie np. 1 stycznia:

Leave a Reply