You are currently viewing Wyzwanie na 9 czerwca

Wyzwanie na 9 czerwca

Wyzwanie na 9 czerwca

Jak często masz poczucie, że życie przechodzi Ci koło nosa, że to, co się wydarza, posiada mały ładunek emocjonalny, a przecież liczyłaś na coś więcej?

Jedną z cech otaczającego nas świata jest inflacja słów. Jest ich coraz więcej, ale coraz mniej znaczą. Dużo mówimy, dużo piszemy (na przykład w internecie), a większość z tego to jakieś błahe wypowiedzi, które do niczego nie prowadzą, nic nie znaczą. Pomyśl, czy czasami nie jest tak, że zamiast doświadczać świata, ludzi i siebie, to Ty zagadujesz swoje odczucia, emocje i uczucia? To wyzwanie wbrew pozorom nie jest proste. Musisz zacząć patrzeć na siebie chłodnym okiem, przeanalizować swoje przeżywanie. Zastanów się na ile masz „łączność” ze sobą, swoimi emocjami i uczuciami? Czy potrafisz szczerze przeżywać wydarzenia, spotkania z ludźmi, czy też zagadujesz je, albo wstydząc się swoich reakcji zachowujesz się nienaturalnie? Walcz z tym, żyj uważnie!

Inspirujący cytat

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Ludzie, którzy tracą czas czekając, aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz! Mark Fisher

 

Inspirujący kalendarz świąt

Światowy Dzień Robienia na Drutach w Miejscach Publicznych

Dzień Agugaga

Międzynarodowy Dzień Archiwów

Dzień Trójkąta Koralowego

Dzień Przyjaciela

Dzień Księgowego (Buchaltera)     

Dzień Wspomnień Zimowych

Skorzystaj z wyszukiwarki – wpisz dzisiejszą datę, w formacie np. 1 stycznia:

Leave a Reply