Kto zarabia a kto nie

Zarabianie, czy to na etacie czy to prowadząc własną firmę czy działając w programach partnerskich, jest możliwe dzięki konsekwencji i zdeterminowaniu.

Ktoś, kto nie posiada determinacji w dążeniu do realizacji założonych przez siebie celów, ktoś, kto nie jest konsekwentny, nie odniesie sukcesu.

Najgorsze co może się zdarzyć, to rezygnacja ze swoich marzeń, gdy wydarzą się jakieś niepowodzenia, porażki, lub nie idzie tak, jak sobie wymyśliliśmy. Bardzo często powtarzam, że obojętnie w jakiej sferze życia, w tym również jeśli chodzi o zarabianie, nic się nie uda, jeśli poddamy się bez walki.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Nikt nie obiecywał, że życie będzie proste, jak mówi popularne powiedzenie. Ktoś, kto sądzi, że zarobienie poważnych pieniędzy to jak pstryknięcie palcami, niestety się rozczaruje.

Kolejne popularne powiedzenie mówi, że jeśli nie włożysz, to i nie wyjmiesz. Jeśli nie włożysz swojej energii, działania, nie będziesz osobą konsekwentną i zdeterminowaną, nie zainwestujesz, to dużych pieniędzy nie zarobisz. A być może marzysz nawet o domku dla rodziny czy dobrym samochodzie.

Nie poddawaj się, gdy interes nie idzie. Szukaj nowych rozwiązań, zmieniaj sposób postępowania, ale nie przestawaj działać. Wyobraź sobie, że rzucasz wszystko w cholerę, a jakiś czas później żałujesz, bo widzisz, że inni jednak zarabiają.

Nie czekaj! Weź się do roboty!

 

2 Comments

  1. Tomasz Wydra

    Konsekwencja w działaniu i upór zawsze pomogą dojść do celu. Ale jest to jeden z kilku składników odniesienia sukcesu

    1. 147992

      O innych elementach piszę w innych wpisach. Zapraszam do lektury!

Leave a Reply

%d bloggers like this: