Zarabianie w internecie – od czego zacząć #4

Zarabianie w internecie to między innymi działanie w różnych programach partnerskich. To najpopularniejsza metoda, przyjazna, łatwo dostępna i w ogóle miodzio 🙂 Wynalazca powinien dostać nagrodę!

Co musisz zrobić zanim zaczniesz działać w jakimś programie partnerskim:

1. Wejdź na stronę programu i zorientuj się w jego zasadach. Dobrze jest przeczytać regulamin, żeby nie łamać jego zapisów.

2. Zarejestruj się. Rejestracje nie są jakieś skomplikowane. Przygotuj sobie swoje dane lub zapisz w pliku – możesz je przy rejestracji w kolejnych programach kopiować zamiast wpisywać. Nie bój się podawania danych – są one zbierane przez firmy, więc nigdzie nie są udostępniane, no i będą niezbędne, żeby mogli wypłacić Ci prowizje.

3. Wejść na stronę, gdzie znajdują się produkty, które w danym programie można promować. Warto przejrzeć je wszystkie, albo chociaż kategoriami, jeśli jest ich dużo. W ten sposób już na początku zapamiętasz te produkty czy usługi, które pasują do Twoich grup docelowych, Twoich blogów czy stron, tego na czym się znasz itd.

4. Dobrze opanuj tworzenie linków partnerskich. Zazwyczaj nie jest to trudne, ponieważ albo masz do dyspozycji jakiś generator linków albo doklejasz do linku swój ID. Zapisz sobie w jakimś pliku jak się robi linki w poszczególnych programach, które wybrałeś.

5. Zacznij od razu promować. Ustal sobie plan działań, ustaw w kalendarzu przypomnienie co i kiedy zrobisz. Dlaczego tak ważne jest natychmiastowe rozpoczęcie działań? Nie tylko z tego powodu, że masz motywację i energię, ale również dlatego, że spotykam się z przypadkami, że ktoś zarejestrował się w programie partnerskim a następnie… zapomniał o tym! Po pewnym czasie budzi się i dopiero zaczyna działać, albo trafia na program, stwierdza, że się zrejestruje, bo program jest ok a okazuje się, że jest od dawna partnerem! Zacznij więc działać od razu!

Jaki program partnerski wybrać

Nie musi być jeden, ale ja oczywiście proponuję Ci rejestrację w moim programie partnerskim TUTAJ>>> bo jest łatwy, szybko zaczniesz promować i zarabiać. Pomogę Ci w razie jakichkolwiek problemów!

A następnie wybierz sobie kolejne programy. Obejrzyj wszystkie te, które masz poniżej. Są darmowe. Wybierz sobie te, które Ci pasują i zabierz się do roboty!

Avenhansen

Bankier

Bogaty Ojciec

Dobry Ebook

Ekademia

Ententa

Ermail

Fotoszop

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

FTS

GetResponse

Helion

Interkursy

Klub Zixo

Lang Effect

Libertagia

Lideria

Liftago

Matsol

mBank

Miasto Szkoleń

MoneyMilioner

Nextranet

Plus500

ProPartner

Psychorada

Selkar

SukcesPro

Synergia

Słownictwo

Tolle

Trader Team

Złote Myśli

 

2 Comments

  1. Michał

    Ale się teraz popisałeś, kolejny ciąg szkolenia 🙂 Dodatkowo tak ogromna lista programów partnerskich. Jesteś boski! Czy jeszcze będą kolejne lekcje?

    1. Przemysław Pufal

      Będą pytania, będą lekcje:)

Leave a Reply

%d bloggers like this: