Zarabianie na grach

Zarabianie na grach? Tego jeszcze na tym blogu nie było 🙂

Warto jednak zainteresować się tym segmentem rynku, ponieważ gry generują coraz wyższe dochody. I nie tylko dotyczy to producentów gier, ale również osoby, które zajmują się ich promowaniem i recenzowaniem.

Zwróćcie uwagę, że jedne z najpopularniejszych kanałów na YouTube, poświęcone są właśnie grom. Również strony internetowe poświęcone tej tematyce są jednymi z najczęściej odwiedzanych. Dlatego uważam, że warto przyjrzeć się temu, jak można wykorzystać gry do zarabiania.

Oczywiście niewielu z nas będzie je produkować. Ale już pisanie o nich, pokazywanie na filmach video jest przecież w naszym zasięgu. Wydaje mi się, że najlepiej poradzą sobie z tym osoby młode, dla których gry są nieodłącznym elementem codzienności. Ale nie widzę też przeszkód, żeby osoby starsze, pamiętające gry z lat 80-tych, nie mogły tak zarabiać. Sam zastanawiam się jak to zrobić…

Chciałbym podpowiedzieć jedną z możliwości, czyli zarabianie na promowaniu darmowych gier online.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

FunHub to program partnerski z grami online (MMO) i mobilnymi. Serwis chwali się największym wyborem tego typu gier, szeroką gamą kampanii CPL (Cost Per Lead), ale również RS (Revenue Share) czy CPP (Cost Per Player). A także najwyższymi stawkami. Link do rejestracji>>>

Dla mnie ważna jest, jak zawsze, prostota. Rejestracja i korzystanie są bardzo proste. Wszystkie informacje są zamieszczone na stronie, nie można się pogubić. Oczywiście korzystanie jest za darmo.

Również po zalogowaniu się do panelu masz wszystko opisane i gotowe do wykorzystania. Jest krótki poradnik korzystania z panelu, opis nowości (ważny, bo gier jest naprawdę dużo), rozbudowane statystyki, część dotyczące programów, czyli gier, które możesz promować i Twoje kampanie.

Do każdego programu, czyli gry, trzeba oddzielnie przystąpić, ale gdy wpiszesz na koncie swoje dane, robi się to jednym kliknięciem.

Podsumowując: masz temat, masz produkty. Teraz musisz znaleźć swój pomysł na promowanie tych  czy innych produktów. Wiele osób i tak gra codziennie, dlaczego więc nie wykorzystać tej swojej rozrywki i zacząć na niej zarabiać? Mam w planie również zająć się tym tematem, więc za czas jakiś spodziewajcie się raportu z moich działań.

Skomentuj!

2 odpowiedzi na “Zarabianie na grach”

  1. Czytałam złe opinie o programie pratnerskim FUNHUB. Czy ten program działa dobrze i jest wypłacalny?

Leave a Reply

%d bloggers like this: