Zarabianie i planowanie

Być może masz świetną pamięć. Być może zapamiętujesz wszystko, co chcesz. Niestety większość z nas nie ma aż takich zdolności.

Co więcej, to co człowiek widzi jako zapisane, traktuje poważniej, jako już co materialnego.

Z tych właśnie powodów Twoje plany powinny być zapisane czy to na kartce czy to w pliku tekstowym. Oprócz tego oczywiście dobrze byłoby, gdyby koło każdego określonego celu, których chcesz osiągnąć, na przykład „Zarobię milion złotych”, był zapis do kiedy chcesz to osiągnąć „Zarobię milion złotych w 2 lata”. Ponadto zawsze dobrze jest zapisać co i kto Ci w tym pomoże, czyli „Zarobię milion złotych w 2 lata w programie partnerskim … z pomocą …”.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Czy to wystarczy? Nie, ponieważ zabrakło tutaj celów szczegółowych. Chcesz zarobić 2 miliony w konkretnym programie partnerskim czy wielu programach partnerskich lub MLM, ale co to właściwie oznacza, jeśli chodzi o Twoje działania? Co dokładnie, po kolei musisz wykonać, aby to osiągnąć? Nawet mniej skomplikowane cele dobrze jest rozpisywać na mniejsze kroki, a co dopiero tak duże jak zarobienie milionów.

Krążą wśród ludzi różne teorie o tym, że jak ktoś bardzo chce czegoś, to cały wszechświat będzie go w tym wspierał itd. itp. To są jakieś dziwaczne określenia tego, co rządzi człowiekiem i jego działaniem, jakie prawa psychologii i skutecznego działania pomogą Ci odnieść sukces.

Ale jeśli nie będziesz miał zaplanowanych swoich działań, wyznaczonych celów, to żadne wszechświaty, pola magnetyczne ani inne bzdety Ci nie pomogą!

Najwięcej zależy od Ciebie.

2 Comments

  1. Oszczędny

    Planowanie działań to podstawa, bez tego ciężko o efektywne wykorzystanie czasu.

    1. 147992

      Planowanie to jeden z czynników sukcesu, choć wiele osób nie wierzy, że przepis na sukces jest w sumie dość prosty i każdy może z niego skorzystać.

Leave a Reply

%d bloggers like this: