Zarabianie w internecie – początki

Zgłasza się do mnie wiele osób, które pytają jak zacząć swoje zarabianie w internecie. Sposobów oczywiście może być wiele, ale chciałbym podać kilka porad, które jak sądzę będą przydatne dla zupełnie początkujących.

1. Zacznij od tego co rozumiesz.

To jest podobnie jak w inwestowaniu pieniędzy: jeśli nie rozumiesz produktu finansowego, który Ci oferują, nie kupuj go. W ebiznesie na początku kieruj się tą samą zasadą: jeśli nie rozumiesz produktu albo modelu biznesowego pomimo prób rozgryzienia go – nie przyłączaj się. Zacznij od czegoś prostszego, dzięki temu powoli nauczysz się jak to wszystko działa, a to doprowadzi Cię do zrozumienia jak działają bardziej skomplikowane biznesy i modele zarabiania.

2. Zacznij od prowadzenia bloga.

Nie musisz od razu stawiać go na własnej domenie. Przykładami są blogi modowe, stawiane na bezpłatnych platformach odniosły sukcesy, zdobywając bardzo wieli czytelników. Oczywiście jeśli masz taką możliwość, postaw bloga na własnej domenie – tam zawsze masz więcej możliwości technicznych i żadnych zakazów co do treści, reklam, itd. Prowadzenie bloga zmotywuje Cię też do regularności w uczeniu się ebiznesu. Chcąc coś opisać, będziesz musiał się tego nauczyć. Nawet jeśli na blogu nie będziesz zajmować się tematyką zarabiania, to i tak nauczysz się pisania artykułów, ich formatowania, reklamowania bloga. To też jest szkoła ebiznesu.

3. Zacznij od bezpłatnych programów partnerskich.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Przetestuj się, swoją motywację, determinację w nauce ebiznesu, umiejętności i możliwości w tych programach partnerskich, które są darmowe. To będzie dla Ciebie niezła szkoła ebiznesu, bez ponoszenia kosztów finansowych nauczysz się wszelkich podstaw. No i będziesz wiedzieć czy ten cały ebiznes jest dla Ciebie czy nie. Jeśli posiadasz możliwości finansowe, aby dołączyć do płatnych programów, zrób to, ale z zastrzeżeniem punktu 1.

4. Zacznij od cierpliwości.

Z pewnością wiele razy trafiłeś w internecie na teksty i oferty, według których wszyscy przyłączający się do tego konkretnego biznesu od razu zarabiają i to wielkie kwoty. Być może nawet spróbowałeś i… nic. Spokojnie. Po pierwsze wiele ofert jest pisanych tak, aby naciągnąć naiwnych lub początkujących. Po drugie jak w każdej sferze działalności człowieka, tak również w zarabianiu przez internet i dzięki internetowi, należy być cierpliwym. Uczyć się, podglądać innych, testować. Nieliczni osiągają sukces po krótkim okresie działalności, większość jednak musi się napracować i cierpliwie poczekać na swój sukces. Poczytaj sobie artykuły, które mówią o tym, jak dzisiejsi milionerzy stawali się bogaci. Niektórzy na swój pierwszy milion czekali całymi latami. A potem było im już łatwiej zarobić następne. Naucz się zatem cierpliwości.

To tylko kilka porad. Zawsze możesz zgłosić się do mnie po więcej!

Program Partnerski Sensownie.pl

 

 

Leave a Reply

%d bloggers like this: