Jak zarobić od zaraz

Jak zacząć zarabiać natychmiast? Czy jest na to jakaś strategia? Oczywiście. I jest ona prostsza, niż myślisz. Co więcej, wiele razy widziałeś jej działanie w praktyce, ale jakoś tak nie bardzo wiedziałeś, albo nie uwierzyłeś, że możesz i Ty ją zastosować.

Zazwyczaj, gdy mówi się o zarabianiu, usłyszysz zaraz o stworzeniu firmy, bloga, zbieraniu adresów na liście mailingowej. I to wszystko prawda, tylko że nie muszą to być etapy początkowe.

Choć blog i lista mailingowa w pewnej chwili będzie Ci faktycznie potrzebna, aby zarabiać więcej, to na początku możesz zarabiać bez nich. Tylko musisz wiedzieć jak.

1. Zarejestruj się w bezpłatnym programie partnerskim. Ja oczywiście polecam swój, bo czemu nie?! Program Partnerski Sensownie.pl>>> 

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

2. Przejrzyj produkty i wybierz te, którymi mogą być zainteresowani Twoi znajomi, o których Ty możesz coś powiedzieć.

3. Ludzie niekoniecznie chcą, żebyś im wciskał jakieś produkty. Ale z pewnością jesteś osobą, która zarejestrowała się na wielu portalach społecznościowych. Napisz krótką informację o produkcie (albo ściągnij ją z jego strony) i zamieszczaj ją wraz ze skróconym linkiem partnerskim na portalach. Nie sprzedawaj, tylko informuj! Pisz jak najbardziej osobiście, od siebie, włącz w tekst swoje doświadczenia, zainteresowania.

Pierwsze prowizje nie muszą się pojawić w ciągu godziny, ale z pewnością w ciągu kilku dni dostaniesz informację o zarobieniu prowizji. A to na pewno zmotywuje Cię do dalszych działań.

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: