Zasada najmniejszego działania

Zasada najmniejszego działania w mechanice klasycznej stwierdzenie, że wśród możliwych ruchów, których jest nieskończenie wiele, w przyrodzie realizuje się tylko ten, którego wartość wielkości zwanej działaniem jest najmniejsza.

Spośród wszystkich możliwości natura wybiera te, które pozwalają jej osiągnąć cel najmniejszym kosztem.

Czy można zastosować metodę najmniejszego działania w ebiznesie? W zarabianiu w programach partnerskich?

Moim zdaniem jak najbardziej.

Skoro nawet natura spośród wszystkich istniejących możliwości działania wybiera te, które pozwalają osiągać cele jak najmniejszym kosztem, to dlaczego nie miałby tego robić i człowiek?

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Zasada najmniejszego działania będzie polegała nie tyle na tym, żeby nie angażować żadnych środków finansowych, bo to w prawdziwym biznesie, a tym samym również ebiznesie, jest niemożliwe. Oczywiście wiele rzeczy można zrobić i mieć za darmo, ale jest to metoda skuteczna na krótka metę i nie dająca takich zarobków, jak zaangażowanie jakichś środków finansowych.

Ta zasad odnosi się do samych już działań, które można tak sobie zorganizować, żeby osiągnąć założone cele, czyli w naszym przypadku zarabianie, aby były one proste i oczywiście skuteczne.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość: można osiągać cele nie za pomocą tylko własnych działań, ale wykorzystać to, co oferuję inni. Kolejny raz wskazuję możliwość wykorzystywania automatycznych systemów do zarabiania.

Wiesz, że Twoje działania, gdy pracujesz za pomocą tych systemów, to tylko kierowanie osób do tych systemów, a one robią za Ciebie całą resztę.

Mamy więc zasadę najmniejszego działania jak ta lala! Dlaczego jej nie wykorzystać? Nie widzę takich powodów!

A więc  – korzystaj!

Skomentuj!

Leave a Reply

%d bloggers like this: