Złoty Program Partnerski

Nowy program partnerski Złotych Myśli! Zobacz tutaj mój opis>>>

 Program Partnerski Złote Myśli

Złote Myśli wydają publikacje elektroniczne, to znaczy ebooki, audiobooki w MP3 i na płytach CD, ale również niektóre książki w formie tradycyjnej, czyli drukowane. Wszystkie ich propozycje to praktyczne poradniki, które mają za zadanie pomagać dobrze, efektywnie, satysfakcjonującą żyć. Wybór tematów bardzo szeroki, dla każdego coś miłego. Jest co polecać! A prawie co tydzień premiera, więc oferta stale jest poszerzana, co jest dodatkowym bodźcem do pracy u partnerów Złotych Myśli.

Złoty Program Partnerski od lat może stanowić wzór prowadzenia programu partnerskiego. Przejrzyste zasady, wysokie prowizje, prowizja wieczna, czyli klient trafiający do bazy Złotych Myśli zawsze jest Twoim klientem, kupując cokolwiek zapewnia Ci prowizję.

Przystąpienie do PP nie sprawi Ci żadnego problemu. Kontakt z obsługą PP jest bez zarzutu, reagują bardzo szybko na wszelkie uwagi i zapytania. Sami wyjaśniają wszelkie pojawiające się zmiany, kontrowersje. Proponują również chaty dla partnerów, można uczyć się od innych prowadzących. Kontakt mailowy częsty, mailing z informacjami dla partnerów na wysokim poziomie.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

Panel obsługi partnera, w chwili obecnej dopracowywana jest nowa wersja, jest prosty w obsłudze, funkcjonalny, zawiera wszelkie informacje potrzebne partnerowi.  Oczywiście można dla każdej publikacji ściągnąć własne partnerskie linki, okładki, opinie, więc narzędzi do promocji nie trzeba nigdzie szukać, są pod ręką, gotowe do użycia. Nie doświadczyłem nigdy żadnych opóźnień w wypłatach prowizji.

Współpracuję ze Złotymi Myślami również jako autor  i także nie mam do nich żadnych uwag!

Nic, tylko zarabiać! Naprawdę wzorowo funkcjonujący program partnerski.

Jedna z głównych zasad obowiązujących w e-biznesie: nie czekaj, zacznij działać już teraz!

Zapisz się do Złotego Programu Partnerskiego i zarabiaj od dzisiaj!

 

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER:

INFORMACJE O NOWYCH WPISACH

BONUSY

INFORMACJE SPECJALNE

Imię:
Adres email:

Leave a Reply

%d bloggers like this: