You are currently viewing Wyzwanie na 4 marca

Wyzwanie na 4 marca

Wyzwanie na 4 marca

Jednym z problemów wielu osób jest dokańczanie zaczętych spraw i prac. Kiedy już uda  się zabrać do pracy, to po już po krótkim czasie okazuje, że nie starcza motywacji, dopadają wątpliwości, zaczyna się myślenie, że to zupełnie bez sensu, bo jeszcze nie widać żadnych efektów. Słomiany zapał może dopaść każdego. A czy Ciebie również dopada ta przypadłość? Czy wiesz jak sobie radzić ze słomianym zapałem? Poćwicz dzisiaj na jakimś aktualnym przykładzie jak przezwyciężyć taki kryzys. Wyobraź sobie efekt Twoich starań, na przykład pozbyłaś się złego nawyku czy wyćwiczyłaś nowy. Teraz spisz korzyści jakie w związku z tym osiągniesz – niematerialne, a jeśli będą i materialne, to również. A następnie po prostu zabierze się ponownie do roboty i zakończ ją, przypominając sobie efekt pracy i korzyści z niej wynikające.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz - zdobywaj nowe umiejętności online

 

Inspirujący cytat

Sukces nie ma nic wspólnego z tym, co osiągniesz w życiu lub zdobędziesz dla siebie. Jest on tym, co zrobisz dla innych.

Danny Thomas

 

Inspirujący kalendarz świąt

Kaziuki

Dzień Walki z Prokrastynacją

Międzynarodowy Dzień Mistrza Gry

Skorzystaj z wyszukiwarki – wpisz dzisiejszą datę, w formacie np. 1 stycznia:

Ten post ma jeden komentarz

  1. roma87135

    Właśnie walczę z Prokrastynacją. Czytam zaczęte, a odłożone książki. Wyszperałam inne, nie zaczęte. Jak się uda, to będzie walka zakończona?Czy trzeba walczyć cały czas, bo Prokrastynacja, to się odradza jak hydra?

Leave a Reply